Kim jest Ewa?

Ewa to wesoła i rezolutna 18-latka mieszkająca wraz z mamą i bratem bliźniakiem w Kętrzynie (woj.warmińsko-mazurskie). Dziewczynka od urodzenia cierpi na dziecięce porażenie mózgowe w wyniku czego nie może chodzić. Porusza się na wózku inwalidzkim, niestety jej obecny jest już stary i nie do końca sprawny. W każdej chwili może się zepsuć i Ewa może nie dotrzeć bezpiecznie ze szkoły do domu. Nastolatki nie stać na nowy sprzęt dlatego my, ludzie dobrej woli, łączymy się we wspólnej inicjatywie, by zakupić nowy, elektryczny wózek inwalidzki, który niewątpliwie będzie doskonałym prezentem na zbliżające się Święta.

Pomysłodawczynią, organizatorem oraz fotografem naszej akcji jest Ewelina Chruścińska. Jej akcja spotkała się z wielkim uznaniem nie tylko w najbliższym regionie, ale i w całej Polsce. W bardzo krótkim czasie po powstaniu pomysłu przedsięwzięcia, zgłosiło się mnóstwo osób chętnych do pomocy.

Każdy może pomóc, jeśli tylko chce. Wystarczy jeden mały gest, by pomóc chorej dziewczynce. Jeżeli i Ciebie zainteresowała nasza akcja i chcesz stać się posiadaczem kalendarza charytatywnego na rok 2011, zapraszamy do zakładki KONTAKT

Darmowa strona domowa na Beepworld
 
Za treść tej strony odpowiedzialny jest wyłącznie jej
autor. Osiągalny jest za pomocą tego Formularza!